iHealth Wave - Activity, Swim and Sleep tracker

Śledzenie aktywności, pływania i snu - iHealth Wave

Płyń, ruszaj się więcej, śpij lepiej.

Tracker fitness iHealth Wave będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. Obudź się delikatnie każdego ranka z alarmem wibracyjnym i przygotuj się na dzień pełen zajęć. Zmotywuj się, czytając wyniki bezpośrednio na ekranie, i zakończ dzień treningiem na basenie.

Więcej informacji

Zegarek iHealth WAVE Smart to urządzenie wielofunkcyjne, które pomoże Tobie śledzić postępy w treningach oraz mierzyć dzienną aktywność przez mierzenie ilości kroków wykonanych dziennie, pokonanego dystansu,  liczbę spalonych kalorii.

Zegarek jest doskonały do treningów na pływalni, mierzy czas trwania treningu, liczbę wymachów, liczbę wymachów na minutę. System rozpoznaje 3 style pływackie (styl dowolny, styl klasyczny, styl grzbietowy). iHealth Wave jest wodoodpowny (30m głębokości).

Urządzenie monitoruje czas oraz jakość snu. System delikatnych wibracji sprawi, że obudzisz się spokojny i wypoczęty.

Elegancki wyświetlacz będzie informował Ciebie na bieżąco poprzez komunikaty. W zestawie dostępne są też dwa kolory pasków, czarny i niebieski.

Wszystkie informacje możesz zapisać na swoim telefonie w aplikacji MyVital, pozwalającej generować wykresy, które pomogą Tobie w ocenie efektywności. Aplikacja posiada panel umożliwiający stawianie sobie celów. Wszystkie Twoje dane będą bezpiecznie przechowywane w chmurze iHealth i dostępne zawsze do Twojej dyspozycji.  

Specyfikacje techniczne:

- Model: Wave AM4

- Łączność: Bluetooth 4.0 BLE

-Wodoodporny 30 m głębokości

-Waga: 35 g

-Zasilanie: DC5.0V 140mA

-Bateria: 1 x 3.7 V Li-ion 100mAh

-Żywotność baterii: 3 lata

Bezpieczne płatności

Wszystkie transakcje w sklepie iHealth są w 100% bezpieczne.

Szybka dostawa

Wysyłkę obsługuje firma Apaczka.

Zwroty i wymiana

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!