Pulsoksymetr i smartwatch  

Aktywność fizyczna dla Twojego zdrowia.

Aktywność fizyczna może mieć wiele korzystnych skutków dla zdrowia, zwłaszcza w zapobieganiu chorobom przewlekłym. Możliwość śledzenia własnych pomiarów jest prawdziwym źródłem motywacji: wyznaczania celów, wykonywania codziennej aktywności fizycznej, rozumienia, w jaki sposób organizm reaguje na wysiłek fizyczny, a nawet poprawy parametrów życiowych.

Sport to zdrowie!

Bardzo dobrym sposobem na zapobieganie chorobom przewlekłym, jest sport. Aktywność fizyczna nie tylko poprawia nam zdrowie fizyczne, ale pozytywnie wpływa na psychikę człowieka, pozwala rozładować napięcia i radzić sobie z problemami. Jest sposobem na samorealizację, może być pasją i właśnie tego życzymy wszystkim naszym klientom.

Aktywność fizyczna wiąże się z samospełnieniem, najczęściej wtedy kiedy możemy zauważyć jej pozytywne aspekty i stawiać sobie kolejne wyzwania. Z tą myślą opracowaliśmy produkty dla sportowców i kochających aktywność.

Jednym z tych produktów jest pulsoksymetr. Inteligentny pulsoksymetr od iHealthlabs.pl mierzy stężenie tlenu we krwi, puls oraz siłę pulsu. Urządzenie mierzy i natychmiast wyświetla wynik na wyświetlaczu. Jest całkowicie mobilny, dokonuje pomiaru po założeniu na palec.

Pulsoksymetr jest trwały, został wykonany tak, aby mógł być używany w trudnych warunkach. Działa na wysokości 10 000 stóp. Pulsoksymetr od iHealthlabs.pl jest czuły, wykonuje pomiary w warunkach niskiej perfuzji (0,1%).  

Jak wszystkie produkty iHealth urządzenie łączy się z telefonem lub innym urządzeniem przez Bluetooth. Umożliwia to korzystanie z darmowej aplikacji iHealth MyVitals. W aplikacji zapisywane są wszystkie pomiary oraz mamy wgląd do statystyk. Pulsoksymetru możemy używać również bez podłączenia go do urządzenia mobilnego. Ma on wbudowaną pamięć i zapamiętuje 100 pomiarów.

Nasze urządzenia są stworzone by wzmacniać zdrowe nawyki i pomagać chorym. Pulsoksymetr iHealth Air będzie dobry dla osób chorych na astme lub obturacyjną chorobę płuc. Urządzenie umożliwia im monitorowanie tego, jak poważny jest ich stan. Osoby, które chcą rzucić palenie, mogą mierzyć ilość tlenu we krwi (SpO2). Poprawa tych wyników motywuje do utrzymania dobrych nawyków.

Pomiar iHealth Air jest nieinwazyjny, bardzo prosty i przede wszystkim dokładny. Urządzenie jest małe, mobilne nadaje się do przenoszenia i korzystania w najróżniejszych warunkach. Posiada certyfikat CE oraz certyfikat Agencji Żywności i Leków (FDA), która słynie z wysokich wymagań.

iHealth Labs oferuje również smartwatch iHealth Wave. Jego zaletą jest wodoodporność i funkcja rozpoznawania stylów pływackich. Posiada również tradycyjne funkcje takie jak: mierzenie ilości kroków, ilość spalonych kalorii czy przebyty dystans. Funkcja śledzenia snu oraz budzenia delikatnymi wibracjami może również pomóc w drugiej części treningu czyli wypoczynku. Jest to newralgiczny i bardzo ważny czas, w którym nasz organizm może się zregenerować. Smartwatch razem z pulsoksymetrem tworzą wyjątkowy zestaw pozwalający wyznaczać sobie nowe cele, monitorować postępy i pozostawać zmotywowanym.

Bezpieczne płatności

Wszystkie transakcje w sklepie iHealth są w 100% bezpieczne.

Szybka dostawa

Wysyłkę obsługuje firma Apaczka.

Zwroty i wymiana

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!