Inteligentne ciśnieniomierze  

Śledź swoje ciśnienie krwi.

Śledzenie zmian ciśnienia krwi pozwala użytkownikowi i jego lekarzowi przewidzieć ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Możesz monitorować ciśnienie samodzielnie za pomocą ciśnieniomierza z aplikacją, który oferuje pełną kontrolę i historię danych na telefonie komórkowym.

Inteligentne ciśnieniomierze

Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia ponad 40% ludności na świecie ma podwyższone ciśnienie krwi. Ponad 10 milionów osób choruje na nadciśnienie tętnicze, a więcej niż połowa z nich nie jest świadoma tego, że jest chora.

Bez względu na to czy mamy stwierdzone nadciśnienie tętnicze czy nie ważne są regularne pomiary ciśnienia krwi. Wysokie ciśnienie krwi jest czynnikiem powiązanym z wieloma chorobami układu krążenia oraz chorobami głównych narządów naszego ciała takich, jak wątroba czy nerki. Według badań zmniejszenie ciśnienia krwi, zmniejsza aż o 30-40% ryzyko zawału. Najważniejszą jednak informacją dla wszystkich jest fakt, że nadciśnienie tętnicze można leczyć. Za pomocą leków i przede wszystkim przez zmianę nawyków i diety na zdrowsze.

iHealth Labs stworzył gamę inteligentnych ciśnieniomierzy, które można podłączyć do urządzenia mobilnego za pomocą Bluetooth. Razem z aplikacją iHealth MyVitals ciśnieniomierze tworzą dziennik, w którym z łatwością możemy dodać notatki do pomiaru, wyszukać konkretnych pomiarów dla danego użytkownika oraz zaobserwować trendy. Aplikacja MyVitals daje możliwość tworzenia kont dla wielu użytkowników, dzięki temu każdy może wygenerować indywidualny raport z wykresami. Można pobrać go w pliku excel lub pdf i wysłać do trenera personalnego lub lekarza czy dietetyka.  

iHealth w swojej ofercie ma ciśnieniomierze nadgarstkowe oraz naramienne. Wiele osób obawia się, że ciśnieniomierze nadgarstkowe nie są dokładne. Pośród ciśnieniomierzy tego typu w gamie iHealth warto zwrócić uwagę na ciśnieniomierz nadgarstkowy iHealth Sense. Posiada on funkcje wyszukiwania odpowiedniego miejsca do pomiaru na nadgarstku i informuje o tym użytkownika na ekranie. Posiada również funkcję wykrywania arytmii, mierzy puls, ciśnienie skurczowe i rozkurczowe. Wbudowana pamięć tego urządzenia to 80 pomiarów. Warto również zobaczyć ciśnieniomierz nadgarstkowy iHealth View.

Każdy nasz ciśnieniomierz jest prosty w obsłudze, jednak ciśnieniomierz iHealth Track jest prawdopodobnie najłatwiejszym w obsłudze ciśnieniomierzem naramiennym. Posiada duży ekran, który wyświetla pomiar w trzech kolorach ( zielonym, żółtym i czerwonym). Wyniki są interpretowane zgodnie z zaleceniami WHO. Pomiar wykonuje się przez przyciśnięcie jednego przycisku i tylko jeden przycisk jest potrzebny by przesłać wynik pomiaru do chmury lub zapisać go w pamięci urządzenia. Wbudowana pamięć iHealth Track to 60 pomiarów.

Innym ciśnieniomierzem naramiennym jest iHealth Feel, jest on wbudowany w rękaw, bardzo kompaktowy, idealny dla osób mobilnych. Posiada wszystkie funkcje takie jak: arytmii, pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, pomiar pulsu. Podczas pomiaru, gdy nasze serce będzie bić nieregularnie pojawi się komunikat o wykryciu arytmii serca. Wbudowana pamięć to 120 pomiarów.

Wszystkie nasze ciśnieniomierze są badane klinicznie, są uznane za urządzenia medyczne i posiadają certyfikat CE. Oznacza to, że są zgodne z normami europejskimi, czyli są bezpieczne dla użytkownika. Nasze urządzenia są tworzone z dbałością o jakość, a aplikacje są ciągle rozwijane. Dbamy również o bezpieczeństwo danych, które są przechowywane w Chmurze. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą inteligentnych ciśnieniomierzy i zachęcamy do kontaktu.

Bezpieczne płatności

Wszystkie transakcje w sklepie iHealth są w 100% bezpieczne.

Szybka dostawa

Wysyłkę obsługuje firma Apaczka.

Zwroty i wymiana

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!