Inteligentne wagi domowe WiFi  

Śledź swoją wagę w inteligentny sposób.
Regularnie monitoruj swoją masę ciała, aby zachować zdrowie, unikaj znacznego przyrostu lub utraty wagi oraz monitoruj efekty zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń fizycznych. Waga w połączeniu z aplikacją daje możliwość kontrolowania wagi i codzienną motywację.

Co wiesz o swoim ciele?

W iHealth wierzymy, że liczby są bardzo ważne, ale dla nas nasi klienci to coś więcej niż tylko liczby. Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia i dobrego samopoczucia bez względu na to w jakim wieku jesteśmy. Dbamy o to by nasze urządzenia były dokładne i tworzone z wysokiej jakości materiałów. Wagi iHealth są wykonane ze szkła, dzięki temu są stabilne oraz wpasowują się w każdy wystrój wnętrz.

Inteligentna waga iHealth Core do źródło wiedzy na temat Twojego organizmu. W ciągu jednego pomiaru podaje 9 parametrów naszego ciała mi. wskaźnik tłuszczu trzewnego, wagę, procentową zawartość wody, masę mięśni, wskaźnik BMI, masę kości czy dzienne zapotrzebowanie na kalorie.

% zawartość wody w naszym organizmie jest bardzo ważną informacją. Wiele osób pozostaje chronicznie odwodnionych, co powoduje pogorszenie ich samopoczucia. Woda jest potrzebna niemal do wszystkich procesów zachodzących w naszym organizmie. Jest środowiskiem i substratem w przebiegu wielu reakcji chemicznych, utrzymuje prawidłowe działanie komórek, poprzez zachowanie przez nie odpowiedniego kształtu. Z wagę iHealth Core nasze nawodnienie będzie pod kontrolą.

Wskaźnik tłuszczu trzewnego informuje nas o ilości tłuszczu, który otacza nasze organy wewnętrzne. Jest to bardzo ważne, bowiem nadmierne otłuszczenie powoduje trudności w spełnianiu funkcji przez nasze organy.

Dzięki znajomości masy mięśni oraz masy kości możemy monitorować czy nasz organizm dobrze funkcjonuje. Spadek masy kości może sugerować wiele różnych chorób. Zatem taki sygnał będzie impulsem do zrobienia badań kontrolnych.

Dzięki temu, że iHealth Core to waga domowa WiFi może łączyć się z telefonem do którego trafia 9 parametrów o Twoim ciele. Darmowa aplikacja iHealth MyVitals pozwala przeglądać te dane, generować pliki formatu pdf lub excel umożliwiając w prosty sposób udostępnianie ich innym osobom. Wynik można wysłać swojemu dietetykowi lub trenerowi personalnemu przez pocztę elektroniczną lub na Facebooku. Z wagi może korzystać aż 10 użytkowników. Aplikacja umożliwia filtrowanie wyników według jej użytkowników. Automatycznie przypisuje dane do odpowiedniego użytkownika.

Dla tych, dla których 9 parametrów to zbyt dużo informacji proponujemy inteligentną wagę domową iHealth Lina. Podaje ona masę ciała oraz wskaźnik BMI. Dwie podstawowe informacje o naszym ciele, byśmy mogli dowiedzieć się czy waga naszego ciała jest prawidłowa. U kobiet wskaźnik BMI powyżej 30 oznacza otyłość. Mężczyzn, których wskaźnik BMI przekracza 24 uważa się za otyłych. Otyłość zaś jest jednym z czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych czy cukrzycy. Wagę należy kontrolować, a narastający problem otyłości wśród najmłodszych, jest niebezpieczny dla ich zdrowia.

Inteligentne wagi WiFi iHealth Core i iHealth Lina pozwalają przejąć kontrolę nad procesami, które odbywają się w naszym ciele. Pozwalają utrzymać motywację do działania i zmieniania nawyków na zdrowsze. Najprostsza instrukcja obsługi naszych wag i przepis na dobre samopoczucie jest prosty: bądź aktywny, mierz i analizuj.

Bezpieczne płatności

Wszystkie transakcje w sklepie iHealth są w 100% bezpieczne.

Szybka dostawa

Wysyłkę obsługuje firma Apaczka.

Zwroty i wymiana

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!