Produkty dla diabetyków  

Śledź poziom glukozy we krwi.

Według Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej (IDF) 415 milionów ludzi na całym świecie cierpi na cukrzycę. Glukometry umożliwiają pacjentom z cukrzycą samodzielne monitorowanie poziomu glukozy we krwi (SMBG) w domu, dzięki czemu mogą ustalić dokładny poziom glukozy, kontrolować je i zapobiegać zachwianiu równowagi (wysokie / niskie ciśnienie krwi) i odpowiednio dostosowywać leczenie. SMBG musi towarzyszyć program edukacji terapeutycznej.

Produkty dla diabetyków w ofercie iHealth Labs

Osoby chore na cukrzycę wiedzą, jak ważne jest mierzenie cukru we krwi. Glukometr to urządzenie, które towarzyszy cukrzykowi codziennie, a często nawet kilka razy dziennie. Mierzenie poziomu glukozy we krwi ma na celu zaobserwować tendencje, dlatego ważne są skrupulatne notatki, czas pomiaru. Istotne są szczegóły, odpowiedzi na pytanie, czy mierzyliśmy cukier rano, przed posiłkiem czy po? Wszystko to jest ważne, dlatego dobry glukometr powinien mieć opcję gromadzenia tych danych. To właśnie zapewnia glukometr iHealth Gluco wraz z darmową aplikacją iHealth Gluco - Smart. Twoje pomiary będą automatycznie zapisywane w chmurze online i dostępne zawsze kiedy tego potrzebujesz. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, połączyć glukometr z urządzeniem mobilnym przez bluetooth i gotowe. Wyniki z łatwością udostępnisz komuś z rodziny, dietetykowi bądź lekarzowi. Ten inteligentny glukometr przeszedł testy kliniczne i jest urządzeniem medycznym. Posiada wbudowaną pamięć o pojemności 500 pomiarów, które możemy przeglądać na ekranie.

Inteligentny glukometr iHealth Gluco posiada szeroki wyświetlacz, jest zgrabny elegancki i poręczny. Idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.

W gamie produktów dla diabetyków iHealth posiada paski testowe. Pomiar jest przeprowadzany po wprowadzeniu krwi z opuszka palca na pasek. Krew oddziałuje z paskiem i na wyświetlaczu glukometru pojawia się wynik. Wystarczy 0,7μl, aby pomiar został przeprowadzony prawidłowo.

Aby przeprowadzić pomiar glukozy potrzebny jest jeszcze nakłuwacz. Ten wyprodukowany przez iHealth jest poręczny i zgrabny. Posiada również możliwość regulowania głębokości nakłucia, dzięki czemu, jak dobry dla każdego użytkownika. Dostępny z wymiennymi lancetami, jednokrotnego użytku.

Nasze produkty dla diabetyków zostały przetestowane i są produkowane z wysokiej jakość produktów. Mają na celu ułatwić życie osobom z cukrzycą. Pozwolić im osiągnąć, jak najlepszy komfort w życiu codziennym i pozwolić się nim cieszyć na długo. Ze względu na to, że cukrzycy muszą mieć zawsze glukometr przy sobie, razem ze wszystkimi akcesoriami, w ofercie iHealth można znaleźć gotowy zestaw iHealth Gluco, w którym znajduje się wszystko to czego potrzebuje chory na cukrzycę. Zestaw zapakowany w futerał można włożyć do walizki, plecaka czy torebki.

Choroby takie, jak cukrzyca czy nadciśnienie nie pojawiają się nagle, ale rozwijają się długie lata. Powoduje to, że pacjenci często dowiadują się o schorzeniu, kiedy choroba jest już bardzo rozwinięta, a zmiany duże. Warto zatem mieć glukometr w domu i regularnie robić pomiary glukozy, nawet jeśli nie mamy zdiagnozowanej cukrzycy. Im wcześniej zauważmy zmiany w naszym organiźmie, tym większę mamy szanse na zapobieganiu postępowania tych zmian. Zmiany spowodowane przez zbyt duże stężenie cukru we krwi wpływają na nasze samopoczucie, naszą gospodarkę hormonalną oraz zagrażają naszemu zdrowiu. Polecamy zatem odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem i wybrać inteligentny glukometr iHealth Gluco.

Możemy zagwarantować, że glukometr iHealth to dobry glukometr.

Bezpieczne płatności

Wszystkie transakcje w sklepie iHealth są w 100% bezpieczne.

Szybka dostawa

Wysyłkę obsługuje firma Apaczka.

Zwroty i wymiana

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!